• KONTAKT

  • HÖR GÄRNA AV DIG!

    Om du har frågor om Side by Side, maila oss gärna på sidebyside@gso.se

  • Vi som jobbar

    Linda Belanner

    Projektansvarig

    +46(0)31-726 53 63

    linda.belanner@gso.se

     

    Kontakta Linda i första hand om du har frågor gällande Konserthusets samlade verksamhet inom Unga & Samhällsengagemang.

    Johan Andersson

    Projektledare

    +46 (0)31 726 53 21

    johan.andersson@gso.se

     

    Kontakta Johan i första hand om du har frågor om konserterna, lägerprogrammet i stort eller det musikaliska innehållet.

     

    Karin Samuelson

    Projektkoordinator

    +46(0)31-726 53 35

    karin.samuelson@gso.se

     

    Kontakta Karin i första hand om du har frågor gällande din ansökan, ditt boende, mat, eller transporter.

     

    Cecilia Hilmerby

    Producent

    +46(0)31-726 53 55

    cecilia.hilmerby@gso.se

     

    Kontakta Cecilia i första hand om du har frågor om din ansökan eller annat gällande ditt deltagande på lägret..

     

    Cecilia ansvarar för spåren:
    ADVANCED ORCHESTRA
    , PRE-ADVANCED ORCHESTRA, EARLY MUSIC, och FOLK MUSIC

     

    Oskar Lindvall

    Producent

    Tillgänglig via e-post

    oskar.lindvall@gso.se

     

    Kontakta Oskar i första hand om du har frågor om din ansökan eller annat gällande ditt deltagande på lägret..

     

    Oskar ansvarar för spåren:
    WIND & STRING ORCHESTRA, UPPER-INTERMEDIATE ORCHESTRA, INTERMEDIATE ORCHESTRA, och BASIC ORCHESTRA

    Angelina Mangs

    Producent

    Tillgänglig via e-post

    angelina.mangs@gso.se

     

    Kontakta Angelina i första hand om du har frågor om din ansökan eller annat gällande ditt deltagande på lägret..

     

    Angelina ansvarar för spåren:
    YOUTH CHOIR, UPPER VOICES CHOIR, PRE-UPPER VOICES CHOIR, CHILDREN'S CHOIR, OPEN CHOIR, BEGINNERS' CHOIR, och BEGINNERS' ORCHESTRA

    Terese Mörtvik

    Kommunikatör

    +46 (0)70 601 98 63

    terese.mortvik@gso.se

     

    Kontakta Terese i första hand vid allmänna frågor om Side by Side samt gällande reklam/PR/marknadsföring.

All Posts
×